• חדש
בקבוק הבושם של הזכוכית של מוראנו בעבודת יד איטלקית מיוצר בעבודת יד | מיכל ניחוח מלאכותי מעודן | בעבודת יד באיטליה

בקבוק הבושם של הזכוכית של מוראנו בעבודת יד איטלקית מיוצר בעבודת יד | מיכל ניחוח מלאכותי מעודן | בעבודת יד באיטליה

ILS 3.00

הנגישות
במלאי

מתנה מושלמת לכל אירוע, בקבוק הבושם של מוראנו זכוכית בעבודת יד הוא יצירת אמנות אמיתית שתוקיר לשנים הבאות תוספת מפוארת לכל יהירות או שידה, מושלמת להחזקת הניחוח האהוב עליך בצורה מאובטחת. מוראנו גלאס ידוע בעולם ביופיה ובמלאכה שלה. הצבעים והדפוסים המעודנים עם זכוכית מוראנו באיכות גבוהה, הופכים את בקבוק הבושם הזה לתוספת מדהימה לכל אוסף. אנו עובדים עם זכוכית מוראנו מהאי מוראנו ליד ונציה. תוספת מפוארת לכל יהירות או שידה, מושלמת להחזקת הניחוח האהוב עליך בצורה מאובטחת. עיצוב אחד מסוגו הכולל צבעים מעודנים ודפוסים ייחודיים. הצבעים והדפוסים המעודנים עם זכוכית מוראנו באיכות גבוהה, הופכים את בקבוק הבושם הזה לתוספת מדהימה לכל אוסף. העיצוב האיטלקי שלי מביא אליך את הטוב ביותר באומנות איטליה, החומרים האיכותיים ביותר, ותשומת לב מדוקדקת לפרטים. בעבודת יד במוראנו, איטליה על ידי אומנים מיומנים בטכניקות מסורתיות לעיצוב אותנטי וייחודי. מתנה מושלמת לכל אירוע, בקבוק הבושם של מוראנו זכוכית בעבודת יד הוא יצירת אמנות אמיתית שתוקיר לשנים הבאות.בעבודת יד במוראנו, איטליה על ידי אומנים מיומנים בטכניקות מסורתיות לעיצוב אותנטי וייחודי. היצירות היפות הללו עדיין נעשות בעידן המסורות המכובדות של אבותיהם. אנשים מטיילים בכל העולם לבקר באי מוראנו בחיפוש אחר האוצרות המסנוורים והאלגנטיים האלה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33