• חדש
צרור: מסיבת חתונה 4-5 אבזרי תא צילום דו צדדי

צרור: מסיבת חתונה 4-5 אבזרי תא צילום דו צדדי

ILS 88.90

הנגישות
במלאי

בצד השני של תאי הצילום הזה מציג את ההודעה "לנצח מתחיל היום" בכיתוב שחור על רקע צבעוני Prop Four : זו החתונה שלנו/אתה הדבר הכי מתוק שזה החתונה שלך, לא החתונה האדומה! הפוך את זה לאירוע משמח עם תאי הצילום של מסיבת החתונה הזה! צד אחד מאנוש הדוכן הזה מציג את ההודעה "זה החתונה שלנו" בכיתוב שחור על רקע צבעוני. צד שני של תאי צילום זה מציג את ההודעה "היום המאושר" בכיתוב שחור על רקע צבעוני. הצעה שנייה : בעל ואישה לכל חיי חוגגים את היום הגדול שלך עם תאי הצילום של מסיבת החתונה הזה! בצד אחד מאנוש התמונות הזה מציג את ההודעה "בעל ואישה" בכיתוב שחור על רקע צבעוני. אבזרי תאי הצילום של מסיבת החתונה שלנו זמינים כעת בצרורים בקולקציית 5 חלקים זו!. יקיריכם ואביזרי התמונות של מסיבת החתונה הזו! צד אחד מאנוש הדוכן הזה מציג את ההודעה "תחזיקו את מה ששומר עליכם מאושרים" בכיתוב שחור על רקע רב צבעוני.אבזרי תאי הצילום של מסיבת החתונה שלנו זמינים כעת בצרורים בקולקציית 5 חלקים זו!. צד שני של תאי צילום זה מציג את ההודעה "אתה הדבר הכי מתוק" בכיתוב שחור על רקע צבעוני. אבזרי תאי הצילום של מסיבת החתונה שלנו זמינים כעת בצרורים בקולקציית 5 חלקים זו! הצעה אחת : נשק אותי תמיד היום המאושר ביותר חוגג את היום המאושר ביותר שלך עם תאי הצילום לחתונה זה! בצד אחד מאנוש התמונות הזה מציג את ההודעה "Kiss Me תמיד" בכיתוב שחור על רקע צבעוני.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33