• חדש
כיסוי טוקי, סיליקון דו כיווני כיסוי רדיו עם צבע ניגודיות אטום הלם תפור בחוץ

כיסוי טוקי, סיליקון דו כיווני כיסוי רדיו עם צבע ניגודיות אטום הלם תפור בחוץ

ILS 49.40

הנגישות
במלאי

קידוחים מדויקים : לפתיחה הצדדית של כיסוי המגן של ווקיי טוקי יש מצנח, המאפשר לך לפתוח את הכיסוי בצד גוף המטוס מבלי לפתוח את כיסוי המגן על גוף המטוס אפקטיבי נגד החלקה : מארז ההגנה של Walkie Talkie מעוצב עם מרקם חיל משולש גרגרני, שהוא למעשה לא להחליק. אנטי הלם ואנטי טיפה : כיסוי מגן רדיו דו כיווני מעוצב עם סיליקון בעובי 3 מ"מ/0. תפירה על צבע ניגודיות : מארז רדיו דו כיווני מעוצב עם תפרים צבעוניים מנוגדים, המתאים לתרחישים מרובים, שיכולים להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך. קידוחים מדויקים : לפתיחה הצדדית של כיסוי המגן של ווקיי טוקי יש מצנח, המאפשר לך לפתוח את הכיסוי בצד גוף המטוס מבלי לפתוח את כיסוי המגן על גוף המטוס. מפרט : סוג פריט : Walkie Talkie Covermaterial : Siliconeapliceply Models : עבור Walkie Talkie 3 Package : 1 x Walkie Talkie Coverive Cover1 x שרוך קטן.1in, שיכול למנוע ביעילות בליטות יומיות, וארבע הפינות מוגנות במלואן. אפקטיבי נגד החלקה : מארז ההגנה של Walkie Talkie מעוצב עם מרקם חיל משולש גרגרני, שהוא למעשה לא להחליק. הכיסוי מטופל בהזרקת נפט מיוחדת לחוויה חיצונית נוחה. זעזוע אנטי ואנטי טיפה : כיסוי מגן רדיו דו כיווני מעוצב עם סיליקון בעובי 3 מ"מ/0. קידוחים מדויקים : לפתיחה הצדדית של כיסוי מגן של ווקיי טוקי יש מצנח, המאפשר לך לפתוח את הכיסוי בצד גוף המטוס מבלי לפתוח את כיסוי המגן על גוף המטוס. קל לנשיאה : Walkie Talkie Holder יש קליפ אחורי שנפתח מאחור, שהוא יפה ואינו משפיע על השימוש והנשיאה, וזה קל ולא תחושה. תפירה על צבע ניגודיות : מארז רדיו דו -כיווני מעוצב עם תפרים צבעוניים מנוגדים, המתאים לתרחישים מרובים, שיכולים להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

פרמטרים של מוצר

Item Type:
Walkie Talkie Protective Cover
Material:
Silicone
Applicable Models:
For Walkie Talkie 3
Package List:
1 x Walkie Talkie Protective Cover1 x Small Lanyard:

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33