• חדש
Cnnrug מיטות חיות מחמד כלב כלוב אחסון מתקפל אחסון חיצוני חיות מחמד חתול כלב נסיעה כלוב חיות מחמד חיצוני 189x90x78 סמ

Cnnrug מיטות חיות מחמד כלב כלוב אחסון מתקפל אחסון חיצוני חיות מחמד חתול כלב נסיעה כלוב חיות מחמד חיצוני 189x90x78 סמ

ILS 1.67

הנגישות
במלאי

בית נוח חשוב מאוד לבני אדם, וזה נכון גם לגבי חיות מחמד אנו נציג אתכם בפניכם. זה מתאים לחיית המחמד שלך, רכה ונוחה, ניתן להזיז את הבית, אתה יכול לשאת את חיית המחמד שלך כשאתה צופה בטלוויזיה בסלון או בשיזוף בחצר. זה מאוד נוח ושינה שנועדה לשמור על חיות מחמד בטוחות וחמות, חתולים וחיות מחמד אוהבים להסתתר בהם. עיצוב טוב, קל לאחסון ולשאת חיות מחמד למשחק בזמן האכילה, הוא מספק מקלט לחיות מחמד קטן לקידום קינון ולעיסה אינסטינקט עבור חומר חיית המחמד שלך, חומר מעולה, ידידותי לסביבה, רך ונוח, עיצוב מסוגנן ועיצוב מעודן, פופולרי ועדין, הוא מתנה מושלמת לחיית המחמד שלך. עיצוב סטיילני ועיבוד מעודן, הבית מעודן ופופולרי. מוצר זה משתמש בצורות וצבעים מסוגננים, פשוטים ויפים, וקל מאוד להתאים לקישוט הבית שלך. בית נוח ומסביר פנים לחיית המחמד שלך לחיות חיים מאושרים.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33