• חדש
HLC בחירה חכמה כיבוי שריפה כחולה ולבן לאפר אנושי - כד לוויות למבוגרים - כד כד נוחה בעבודת יד לאפר - 12 x 6 , כד שריפת אדום אלגנטית)

HLC בחירה חכמה כיבוי שריפה כחולה ולבן לאפר אנושי - כד לוויות למבוגרים - כד כד נוחה בעבודת יד לאפר - 12 x 6 , כד שריפת אדום אלגנטית)

ILS 179.00

הנגישות
במלאי

כבדו את הזיכרון של יקירכם עם כנידות ההשרפה המעוצבות והמעוצבות להפליא שלנו כדים מבוגרים אלה נועדו להיות משותפים בין המשפחה והחברים כשהם רצויים.מעוצב בעבודת יד בגימור מצוין - 100% חדש לגמרי ואיכותי. מחווה מושלמת וזכרה - כד ההשרפה האלה הם כמתנה נוגעת ללב עבור בני משפחתך שרצו גם תזכורת מתמשכת לאהובה שלך. לבני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים 12 "H x 6" w x 6 "L משקל : 5 קילוגרם. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין, פשוט החזיר אותו להחזר מלא. הגובה הכולל של הכד 15 אינץ 'ובסיס התחתון הוא 3 אינץ'. תן לאנשיך את הכבוד המגיע להם - כאשר איבדת מישהו שאתה זקוק לכד איכותי פרימיום כדי להחזיק את האפר שלהם ולשמש כמחווה מתאימה לאהבה ששיתפת. מחווה מושלמת וזכרה - כד ההשרפה האלה הם כמתנה נוגעת ללב עבור בני משפחתך שרצו גם תזכורת מתמשכת לאהובה שלך. בדקנו את העמידות והאיכות של התחרות ועיצבנו כד כדי לספק הגנה משופרת עם חומרים מצוינים, אבטחה טובה יותר מפני שריטות ושפכים, וחיים לאורך זמן. גודל - 12 "H x 6" W x 6 "L. עבור בני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים 12 "H x 6" W x 6 "L משקל : 5 קילוגרם. החזר כספי מרוצה לחלוטין או מלא - אנו דואגים לך, למשפחתך ולאהובך המאוחר. תן לאנשיך את הכבוד המגיע להם - כאשר איבדת מישהו שאתה זקוק לכד איכותי פרימיום כדי להחזיק את האפר שלהם ולשמש כמחווה מתאימה לאהבה ששיתפת. HLC מתכוונת להביא מוצרי גימור עמידים, נצחיים, איכותיים ומצוינים לבתי הלקוחות והלוויה המקסימים. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין, פשוט החזיר אותו להחזר מלא. הוא מתאים לבני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים ויכול לשמש גם לחיות המחמד המקסימות שלך. וכבוד, עם גימור יפה, עמיד ובנוי עד סוף. שריפת הכריפה בעבודת יד כדי להעניק לשרידי יקירכם את האיכות המעולה המגיעה להם. כד ההשרפה היפה הזה מיוצר בעבודת יד כדי להעניק לשרידי יקירכם את האיכות המעולה המגיעה להם. זה מתאים לבני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים וניתן להשתמש בהם גם לחיות המחמד המקסימות שלך. כדים בעבודת יד באיכות גבוהה עם פירוט עדין. לבני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים 12 "H x 6" w x 6 "L משקל : 5 קילוגרם. מחזיק שרידים של מבוגרים במשקל של עד 200 קילוגרמים בנוחות. חומר : מאלומיניום מתכת, תיק קטיפה. אומנות העל והמתכת שעברו לייצור כד ההשרפה הזה מבטיחה שאפר יקירכם מוגנים ומכובדים לחלוטין. הוא מתאים לבני אדם בכל הגדלים של עד 200 קילוגרמים ויכול לשמש גם לחיות המחמד המקסימות שלך.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

פתיחות דיג של Catchmeister פיתיון פיתיון קופסת קופסה וערכת פיתוי חתיכת מי מלח ומסדת דיג במים מתוקים כולל כננתים, תולעי פלסטיק, ווים ג'יג, פתיונות מים עליונים

אביזרי אסדת דיג : כלולים גם כיורי משקל, פקקי קו, מנהיגים, מסתובבים, ווים כדי להרכיב את המתקן הטוב ביותר קל �

ILS 0.67

נרתיק טלפוני עור חגורת טלפון סלולרי נרתיק תואם לסמסונג גלקסי Z Flip 3, Z flip3 5G, Z Flip 2, או Motorola Razr 5G נרתיק נרתיק, מחזיק נרתיק סלולרי [Magentic] נרתיק נרתיק

חומר : עור + רירית פלנל, עיצוב נרתיק טלפון התואם לנשיאה נרתיק טלפוני CLIPS CLIP השתמש בסגירה מגנטית של SAFE, תואם

ILS 14.95