• חדש
STOBOK 3PCS2023 DO OF DEARE Dag

STOBOK 3PCS2023 DO OF DEARE Dag

ILS 2.67

הנגישות
במלאי

מגוון רחב של יישום זה עשוי עם חומרי נייר בדרגה גבוהה ומעבה, וזה באיכות מעולה.79in; -הלם מסורתי מסורתי, ברוך הבא את החדש ואמר את הישן. -חומר : נייר -טכנולוגיית הדפסת מחלקה גבוהה, יש צבע בהיר וברור, פרטים מלאים ועשירים. עשוי נייר ובעל עבודות נאה. רשימת חבילות 1 x תכונות לוח שנה -צבע : אדום -גודל : 23. -אומנות נוצרת, לוח השנה הזה מעניק לך תחושת חוויה טובה.2023 לוחות שנה קיר חודשיים : זה מתאים מאוד כמתנה מעשית למשפחתך ולחבריך בשנה החדשה. 2023 לוח השנה היומי : לוח שנה זה לוח השנה המסורתי הסיני לשנת 2023. ספר לוח שנה סיני 2023 : הוא עשוי בקפידה מחומרי פרימיום ותומך בך להשתמש בו במשך זמן רב. -עמוד אחד ביום, מאפשר לך לעקוב אחר מועדים חשובים, אירועים ועוד. לוח השנה של פנג שואי : ? 2023 לוח שנה נייר : לוח השנה הסיני 2023 חודשי : כולל את ההדפסה הברורה, לוח השנה הירחי שלנו יכול להציע תצוגה ברורה בביתכם. אז בהחלט תתגעגע ללוח השנה 2023 מכיוון שיש לו הדפסה ברורה, רשומות מפורטות של פסטיבלים מסורתיים ועיצוב קלאסי. כל עמוד מציין מה לעשות ביום, כמו חתונה, יום הולדת, לידה, הלוויה, חומרי בית, מעבר וכו '.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33