• חדש
מצפן עצם וינטג 'סין צלחת דקורטיבית עם תצוגה עמד

מצפן עצם וינטג 'סין צלחת דקורטיבית עם תצוגה עמד

ILS 1.00

הנגישות
במלאי

❀ צלחת דקורטיבית זו מעוצבת עם דבק עצמי, שיכולה להפוך את הקיר ללא עקבות, קל להתקנה וקל להתפרק8 אינץ ' - קוטר 20. ❀ דפוסי הצלחת הדקורטיביים שלנו מעוצבים וייחודיים להפליא, דרך נהדרת להשוויץ בסגנון האישי שלך. ❀ הצלחת הדקורטיבית שלנו עשויה מחומר קרמי העמיד ובעל גימור חלק. ❀ ישנן דרכים רבות למקם את הצלחת הדקורטיבית, שניתן למקם תלת מימדי, להניח על השולחן עם הבסיס, או לנתק, שכולם יפים מאוד. עיצוב הדפסה אומנותי, גרפיקה מעודנת. ❀ צלחות דקורטיביות סין עצמות מתאימות לתצוגה בחדרי לימוד, משרדים, כניסות ומקומות אחרים. מיוצר בארה"ב או מיובא. ❀ דפוסי הצלחת הדקורטיביים שלנו מעוצבים וייחודיים להפליא, דרך נהדרת להשוויץ בסגנון האישי שלך.10 אינץ ' - קוטר 25. ❀ צלחות דקורטיביות סין עצמות מתאימות לתצוגה בחדרי לימוד, משרדים, כניסות ומקומות אחרים. מומלץ לנגב נקי עם מטלית יבשה. האם אתם מחפשים קישוט ביתי אהוב? הצלחת הדקורטיבית האיכותית של עצם סין היא בטוחה להיות מכה. הצלחת הדקורטיבית של סין היא בחירה נהדרת ליום הולדת, יום האהבה, יום האם, יום האב , חג ההודיה, חג הפסחא, חג המולד! ☻ 4 גדלים : 6 אינץ ' - קוטר 15. ❀ ישנן דרכים רבות למקם את הצלחת הדקורטיבית, שניתן למקם תלת מימדי, להניח על השולחן עם הבסיס, או לנתק, שכולם יפים מאוד.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

6 חבילות ספינות מסיכת פנים מלאות אוניברסאליות, לא עבור AirTouch F20, מצמצם דליפות אוויר וסימן אדום, כיסוי מסכת ספוג רך וחסר טעם לאספקה ​​לטווח הארוך.

6 חבילות רפידות קצף S & M & L ספינות קצף ניתנות לניתוח להפחתת דליפות אוויר וסימן אדום Modipture and SorbSorbSorb SoSoSyplation �

ILS 3.33