• חדש
בקרת אפליקציות אטומות למים אופניים U מנעול אופניים חכמים עם טביעת קוד סיסמה של טביעת אצבע

בקרת אפליקציות אטומות למים אופניים U מנעול אופניים חכמים עם טביעת קוד סיסמה של טביעת אצבע

ILS 2.67

הנגישות
במלאי

תמכו בסיסמה הווירטואלית האנטי-מצופה הזן, הזן את קוד הסיסמה האקראי לפני או לאחר שאפליקציית ה- Apptuya של סיסמא נכונה היא אפליקציית נעילה חכמה, הפונקציות המרובות שלה עומדות תמיד על הדרישות שלך ● שלח את Passcode temproary מרחוק ● ניהול טביעת אצבע, passcode ● תצוגה ● יומני גישה ● המנעול לפי אפליקציה מרחוק או כמעט ● נהל טביעת אצבע, קוד סיסמה. ● המנעול לפי אפליקציה מרחוק או כמעט. ● בדוק את רשומת האזעקה . ● הצגת יומני גישה. ● המנעול לפי אפליקציה מרחוק או כמעט. ● בדוק את רשומת האזעקה . טעינה C-70 ° CUSB : ממשק USB 5 VMICRO כל הגדלים של מלונות, מוטלים, הלינה של סטודנטים ומשרדים. ● נהל טביעת אצבע, קוד סיסמה.● שלח את קוד הסיסמה Temproary מרחוק. ● הצגת יומני גישה. ● בדוק את רשומת האזעקה. ● שלח את קוד הסיסמה Temproary מרחוק.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

סמסונג גלקסי 9 פלוס החלפת מסך לתצוגה סמסונג 9 פלוס ג965 ג965 ג965 ג965 ג9650 ס-ג9650 ס-ג965 ס-ג9650/דס ס-ג9650/דס ס-ג965 ד / דס תצוגת מסך מגע ערכת הרכבה דיגיטלית שחור

טיפים 3 : לא מעל עיקול כבל אנא ודא כבל אל מעל עיקול להבטיח לך ללבוש עין הגנה ולהשתמש זהירות לא לחתוך שלך אצ�

ILS 2.33

ספק כוח כורסה משודרג, מתאם כורסה טבעת מגנטית שנאי ספק כוח מיתוג אוניברסלי 29 וולט 2 א עם כבל קיר חשמל לכיסא מעלית אוקין לימוס לזבוי גאווה וכו'.

קלט : זרם חילופין 100240 וולט, 1, אבל גם את שימושי אות יכול להיות גם מועבר כוח מתאם.0 א הערה : כבל מנוע לשנאי אינ�

ILS 13.98