• חדש
Makeatree Mini Challoweenor Kecorte שלד גור, 8.5 * 1.9 אינץ

Makeatree Mini Challoweenor Kecorte שלד גור, 8.5 * 1.9 אינץ

ILS 0.33

הנגישות
במלאי

חומר PVC פרימיום : עמיד, קל משקל, קל לנשיאה ? שימושים רחבים : לקישוט ליל כל הקדושים/חוץ, בתים רדופים, סצינות קברות, בית, משרד, בית קפה, חלון חנות, ולטריק או מטפלים מפחידים!. איזה אימה זה יהיה כאשר גור חמוד מאבד את הפרווה הרכה שלו! עם זאת, בכיף מעורבב באימה, מעמד עצם הכלב הזה מתאים מאוד להוסיף אווירה מפחידה ליל כל הקדושים, וזו גם הבחירה הטובה ביותר כמתנה לחברים ומתנגדים. ? שימושים רחבים : לקישוט ליל כל הקדושים/חוץ, בתים רדופים, סצינות קברות, בית, משרד, בית קפה, חלון חנות, ולטריק או מטפלים מפחידים!. ? ניתן לשימוש חוזר בכל סצנה או קישוט ליל כל הקדושים, ולעולם לא מעודכן.? גודל : l*w*H : 7.5 אינץ ', ניתן להכניס שלד גור קטן ועדין לתרמיל. ? מיועד ליל כל הקדושים : הוסף כלב מגניב מצמרר לקישוטי ליל כל הקדושים שלך והפך את חבריך כשהם הולכים בדלת למסיבת ליל כל הקדושים שלך!. ? ניתן לשימוש חוזר בכל סצנה או קישוט ליל כל הקדושים, ולעולם לא מעודכן. חומר PVC פרימיום : עמיד, קל משקל, קל לנשיאה. ? גודל : l*w*H : 7.5 אינץ ', ניתן להכניס שלד גור קטן ועדין לתרמיל. ? מיועד ליל כל הקדושים : הוסף כלב מגניב מצמרר לקישוטי ליל כל הקדושים שלך והפך את חבריך כשהם הולכים בדלת למסיבת ליל כל הקדושים שלך!.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

עמודי דגל לבית חיצוני - מוט דגל חיצוני לבית עם טבעות מוט דגל חופשי לסבך לדגלים 3x5, 5ft Duty American Flagpoles ערכת מגורים לבית, מרפסת, משאית, סירה, מכונית - לבן

35ft לצרכים שלך שימוש מרובה זה נייד לפעילויות בחוץ, או שתוכל להרכיב אותו לקישוט (סוגר מחזיק עמוד הדגל אינו

ILS 1.33

דגל אמריקאי, דגל ארהב 3x5, דגלים אמריקאים עבור 3x5 חיצוניים, דגלים עמידים כבדים לחיק הטבע, Grommets Prass , הכוכבים הרקומים הטובים ביותר ודגלים אמריקאים של פסים.

Guarantee כדי לתת לך פיתרון משביע רצון דגל אמריקאי 3x5, התאמת צבע מעולה, רקע כחול קלאסי , הדגלים מתאימים לסדרה �

ILS 16.59