• חדש
תיקי Sewacc שקית משיכת סוכריות ליל כל הקדושים: 10 יחידות דלעת גודי מתנה כיסית ילדים טריק או פינוק לשק מתנה לשימוש חוזר למסיבת ליל כל הקדושים.

תיקי Sewacc שקית משיכת סוכריות ליל כל הקדושים: 10 יחידות דלעת גודי מתנה כיסית ילדים טריק או פינוק לשק מתנה לשימוש חוזר למסיבת ליל כל הקדושים.

ILS 13.50

הנגישות
במלאי

- גודל : 14x10 ס"מ. תיקי סוכריות לחג שקיות שקית ריקות- תיק מתנה למסיבת ליל כל הקדושים, תיק, תיק חטיפים ליל כל הקדושים, מתאים למשפחה, בית ספר, גן ילדים וכיתה.שקיות פינוק ליל כל הקדושים שקיות דלעת קנדי ​​קנדי- אימוץ חומרי בד מובחרים, כיסי האחסון עמידים ומעשיים. לילדים מרמים או מתייחסים שקיות תיקי עוגיות Goodie- גודל מתאים להחזקת סוכריות, חטיפים, צעצועים ופריטים קטנים אחרים. שקית חטיף דלעת שקית דלעת- עיצוב יצירתי וסגנון תואם צבעוני מבטיח את הפופולריות והמעשיות. ליל כל הקדושים מעדיף תיקים שקיות עטיפת מתנה- דפוסי נושא מקסים ליל כל הקדושים, המציעים למתנה שלכם חבילה שלמה. חבילה כולל 10 שקיות מתנה של 10 יח '. תכונות- חומר : צבע בד : כתום .

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

Upkoch 12 PCS קופסאות ממתקים בצורת כתר כתר הניתן למילוי עם מסיבת כיפה מעדיפה עוגת שוקולד קינוח מיכלים לאחסון לחתונות מקלחת לתינוקות מסיבת יום הולדת זהב

תיאור זוהי קבוצה של קופסאות ממתקים לחתונה קופסאות ממתקים בצורת כתר קופסת הממתקים לחתונה המעוצבת בכתר יפ

ILS 14.97

DOITOOL 24 יח 'קופסאות ממתקים לחתונה מכולות ממתקים בצורת ברבור קופסאות אריזה מתנה קופסאות קישוט לכיס למילוי המסיבות למסיבות לחתונה למקלחת כלות ציוד מוזהב

חבילה כולל קופסאות ממתקים של 24 x תכונות חומר : אקריליק, פלסטיק מתנות מקסימות : מכולות ממתק הברבורים הדקור�

ILS 26.09