• חדש
Zhaolei חיקוי עור זבל יכול לרגל פח פח פח פלסטיק פח פסולת פסולת מטבח סלון

Zhaolei חיקוי עור זבל יכול לרגל פח פח פח פלסטיק פח פסולת פסולת מטבח סלון

ILS 285.76

הנגישות
במלאי

עם כיסוי למניעת ריח מוזר, ניתן לפתוח את הכיסוי על ידי דריכה על הדוושה, ללא כיפוף חיקוי דפוס עתיק חיקוי עור מראה מרקם אטמוספרי חיקוי מרקם עור, מתג כף הרגל של אטמוספרה ומרקם קל לשימוש. תיאור המוצר : אידיאלי לאחסון זבל. חיקוי דפוס עתיק חיקוי עור מראה מרקם אטמוספרי חיקוי מרקם עור, מתג כף הרגל של אטמוספרה ומרקם קל לשימוש. זבל המופעל על ידי כף רגל יכול לחיקוי עיצוב מרקם עור | מכסה המופעל על כף הרגל | טבעת לחץ מובנית. ביעילות מונעים את חשיפת שקיות האשפה ונפילה. סוג שלב, קל לפתוח ולסגור. נבדק על ידי אנשים אמיתיים, הכוח אינו מעוות בלחץ. ביעילות מונעים את חשיפת שקיות האשפה ונפילה. נבדק על ידי אנשים אמיתיים, הכוח אינו מעוות בלחץ. סוג שלב, קל לפתוח ולסגור. PP עבה עמיד ועמיד. תיאור המוצר : אידיאלי לאחסון זבל. עם כיסוי למניעת ריח מוזר, ניתן לפתוח את הכיסוי על ידי דריכה על הדוושה, ללא כיפוף.זבל המופעל על ידי כף רגל יכול לחיקוי עיצוב מרקם עור | מכסה המופעל על כף הרגל | טבעת לחץ מובנית. PP עבה עמיד ועמיד.

פרמטרים של מוצר

Material:
PPSize
28.7x29.8x33 cm 11.30x11.73x12.99 inch.Weight:
770g~1160g
Color:
Beige/Grey.Package included
Note:
Different lighting and monitors may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the actual item. Measurement tolerance is +/- 1-3 cm.

מוצרים דומים

Galaxy Tab A 10.1 מארז 2019, דגם SM-T510/T515, כיסוי מארז סיליקון ידידותי לסיליקון פואטי כבד פואטי כבד, סדרת עור צבים, לסמסונג גלקסי לשונית טבלט 10.1 אינץ ', כחול

התבנית האחורית הייחודית היא עיצוב מעטפת צבים עם תומכים מוגבהים המאוחדים על משטחים כדי למנוע החלקה פתחי �

ILS 9.95