• חדש
הרכבה על מכונית טלפון מגנטית 5 5 מגנטים סופר) 360 ° מתכווננים מחזיק טלפון מגנט אוניברסלי למכונית מתאימה לאייפון סמסונג גוגל. שחור)

הרכבה על מכונית טלפון מגנטית 5 5 מגנטים סופר) 360 ° מתכווננים מחזיק טלפון מגנט אוניברסלי למכונית מתאימה לאייפון סמסונג גוגל. שחור)

ILS 2.33

הנגישות
במלאי

מכונית טלפון מגנטסי זו הר אוניברסלי תואם לאייפון 11 חות 11 Pro , 11 Pro Max , XR, XS MAX, XS, X, 8 7 6 6 S פלוס סמסונג גלקסי הערה 10 9 8 S10 S9 S8 פלוס פיקסל גוגל 3/3 A/3 A XL LG השתמש בערכת הניקוי המצורפת כדי לנקות ולייבש את פני מארז הטלפון כדי להבטיח כי אין אבק או פסולת שלב 2) קלף את סרט המגן מפלטת המתכת העגולה שלב 3) הדבק את דיסק המתכת על פני מארז הטלפון ולחץ אותו כלפי מטה למשך שלב 4 שלב 4) המתן 24-48 שעות ואז התקן את הטלפון ברשימת האריזה המגנטית של מחזיק טלפון מגנטי × 1 גיליון מתכת עגול × 2 שקית נקייה ויבשה × 1. התקנה קלה הטלפון לא לובש מארז טלפון שלב 1) השתמש בערכת הניקוי הכלולה כדי לנקות ולייבש את הטלפון כדי להבטיח שאין אבק או פסולת שלב 2) לקלף את סרט המגן מפלטת המתכת העגולה שלב 3) הדבק את דיסק מתכת לטלפון ולחץ אותו למטה למשך שלב 4 שלב 4) המתן 24-48 שעות ואז התקן את הטלפון במחזיק הטלפון המגנטי ללבוש מארז טלפון נייד בטלפון הנייד שלך (עובי מארז הטלפון הוא ≤0. אנו מבטיחים החזר חינם והחלפת המוצר תוך 90 יום, כך שאם תרצו, קנו אותו ללא דאגות.? מחזיק הטלפון הסלולרי המגנטי הזה לרכב יש 5 מגנטים סופר, שיכולים לתמוך היטב בטלפון הנייד שלך אפילו בכבישים מהמורות או בסיבובים חדים, מה שהופך את הנהיגה לבטוחה יותר. מכיוון שהמקרה עשוי להחליש את הכוח המגנטי, כך שאם עם מקרה, הניחו את לוחית המתכת על המשטח החלק של המארז.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים