• חדש
Btsky Stark Sign Sign Stard 20 PCS מחזיק כרטיס Acrylic Place עם מספר טבלת חריץ תצוגה עמדות מחזיקות שלטי חתונה ברורים לפגישה עם ארוחת יום הולדת למסיבת יום הולדת.

Btsky Stark Sign Sign Stard 20 PCS מחזיק כרטיס Acrylic Place עם מספר טבלת חריץ תצוגה עמדות מחזיקות שלטי חתונה ברורים לפגישה עם ארוחת יום הולדת למסיבת יום הולדת.

ILS 22.99

הנגישות
במלאי

45 "/ 712" או כרטיסי נייר דקים אחרים. העיצוב המלבני הפשוט, אלגנטי ושווה לחפש, מספק לאורחים שלכם חווית אירועים נוחה.מדידות פריטים : מחזיק כרטיס השם הוא 3 "x 2" x 0. בהשוואה למוצרי זכוכית או ברזל אחרים, פריט זה אינו שברירי ולא קל לפגיעה בו, ויכול להיות u ESD שוב ושוב במשך זמן רב. מתאים להצגת כרטיסי מספר טבלה אקריליק עבה של 3 מ"מ/ 0. מדידות פריטים : מחזיק כרטיס השם הוא 3 "x 2" x 0. מגוון תרחישי מיקום ושימושים עבורכם לבחירה, כמו ארוחת שולחן, ספריה, מדף ספרים, בית קפה, חדר שינה ועוד בשבילכם לגלות. הגנת בטיחות : זה הגיע עם סרט המגן משני צידי כל תצוגה כדי למנוע שריטות תוך כדי נשלחים. BTSKY בסיס תצוגה אקריליק ברור של BTSKY הופך את המשתה שלך למסודר, והעיצוב הפשוט והאלגנטי שלו יוסיף גם תחושת אופנה למסיבה. בחירת חומר : בסיס תצוגת מספר טבלה זה עשוי מחומר אקרילי איכותי, שהוא עמיד ויציב. מראה אלגנטי : מחזיק כרטיסי מקום מאמצים טכנולוגיית ליטוש קריסטל אקרילי, עם משטח חלק ושקיפות גבוהה. בהשוואה למוצרי זכוכית או ברזל אחרים, פריט זה אינו שברירי ולא קל לפגיעה בו, ויכול להיות u ESD שוב ושוב במשך זמן רב. כאשר סרט המגן נקרע, מתגלה מחזיק כרטיסי שם שקוף עדין. הגנת בטיחות : זה הגיע עם סרט המגן משני צידי כל תצוגה כדי למנוע שריטות תוך כדי נשלחים. עמדת כרטיסי Mutipurpose : עמדת הסימנים האקרילית הזו הם אידיאליים למחזיק כרטיסי חתונה ומספר שולחן ארוחת ערב, התואם בצורה מושלמת כל סגנון אירועים. מראה אלגנטי : מחזיק כרטיסי מקום מאמצים טכנולוגיית ליטוש קריסטל אקרילי, עם משטח חלק ושקיפות גבוהה.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים

פתיחות דיג של Catchmeister פיתיון פיתיון קופסת קופסה וערכת פיתוי חתיכת מי מלח ומסדת דיג במים מתוקים כולל כננתים, תולעי פלסטיק, ווים ג'יג, פתיונות מים עליונים

אביזרי אסדת דיג : כלולים גם כיורי משקל, פקקי קו, מנהיגים, מסתובבים, ווים כדי להרכיב את המתקן הטוב ביותר קל �

ILS 0.67